Hakkımızda

1998 yılından beri ülkemize vergi ödeyen bir kurumuz. Ana kalemimiz havlu. Bursa Havlusu tüm dünyada bilinen ve tercih edilen ürün. 700'den fazla kalemde çok büyük stokla toptan havluda hizmet veriyoruz. Kendi ürettiğimiz ürünler olduğu gibi, Osmanlı, Fiesta, Üçkoç, Pupilla, Nurpak, Gonca, Soft Kiss, Belenay gibi ulusal ve uluslararası havlu imalatçılarının ana toptancısıyız.
Havluyu 1 pakette olsa toptan fiyatına alabileceğiniz yer www.bursahatirasi.com

İşlemelik, etamin ve boş havluda çok çeşit ve 1 pakette olsa toptan fiyatına alabileceğiniz online tek satıcıyız. Etamin havlu yanına etamin takı aparatları da en ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

İsme özel tasarımlı bebek mevlüdü, babyshower, sünnet, doğum günü, düğün havlularında 2 tane 12 kafa nakış, 1 tane tek kafa numune makinamız ve işinin ehli ustalarımızla Türkiye'nin en ucuzu ve iyisiyiz.

Bursa'dan online satış olurda Kestane Şekeri olmadan olmaz diye düşündük ve kestane şekerinde Dünya'da söz sahibi, Türkiye'nin en iyi iki markası Kafkas ve yerel marka Canbay’la anlaştık. Kafkas Kestane Şekerinin kalitesi, Canbay’ın ekonomik fiyatları kestane şekerinde online en iyi firmayız. En önemlisi Kestane Şekeri stoklamıyoruz ve günlük imalattan gönderiyoruz.

Bursa Havlu'nun yanında pamuklu üretim ile Peştamal üretimde de Dünya'da aranan markadır. Bir çok peştamal ürünümüz bu işin ustası, ismini işi yapmış "Peştamalci Levent" 'in gözetiminde el tezgahlarında dokutmaktayız. Tamamen kök boya ile boyanmış ip kullanılarak üretilmiş ürünlerimiz tek tek elden geçirilerek satışa sunulmakta. El tezgahlarının yanında talep gören klasik girme ve çıkma peştemallerimizi de otomatik tezgahlarda dokutmaktayız. 

Ve böylece Bursa'nın meşhur ürünlerinin en ucuz fiyata online satıldığı bir site olmaya doğru yol aldık. Bu ürünlerimize yine pamuklu dokuma olan Nevresim Setleri, Bursa Yazması, Bursa İpeği, İznik Çinisini, ekledik.

www.bursahatirasi.com dan Bursa'nın meşhur ürünlerini güvenle online satın alabilirsiniz. Bursa Sheraton Otel, Kayseri Hilton, Uludağ Üniversitesi, Plastmet, Bursagaz ve daha niceleri öyle yapıyor. 

Bizi tanımanın en iyi yolu bizim ile alışveriş yapmanız. Ancak bu şekilde en iyi hizmeti, en çok çeşit ürün ile, en ucuz fiyata alabileceğinizi görebilirsiniz.
Çünkü biz tedariğinden lojistiğine, pazarlamadan müşteri ilişkilerine, muhasebeden paketlemeye çok iyi empati yaparak, müşterimiz ne hissediyor diye düşünerek hareket ediyoruz.

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"

İsterseniz 7 Gün 24 saat telefonla da sipariş verebilirsiniz.

Telefonla sipariş için numaramız; 0 224 222 8 111

Satın alacağınız ürünlerden şimdiden memnun olmanızı dileriz. Memnun kalmadınız mı? (Pek mümkün değil ama) Sorun değil, ürün bizim ürünümüzdür, sorgusuz iade alırız. 

İyi alışverişler!

HAVLU SEVKİYAT DEPOMUZ

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır