Yurtdışı (Foreign Trade)

Dünya'nın her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Haftalık olarak Avrupa ve Amerika'ya, 15 günlük periyotla diğer kıtalara kargo çıkartabiliyoruz.

30 kiloya kadar olan siparişlerinizi PTT Kargo ile gönderiyoruz. Vereceğiniz siparişi havale ile ödeme seçerek alışverişinizi tamamlayınız. Adres aşamasında Ülke ve vilayeti adres içine  yazınız.

Siparişinizin ağırlığına ve Ülkeye göre PTT Kargo maliyeti hesaplıyoruz ve toplam ödemeniz gereken tutarı mail ya da whatsapp'tan bildiriyoruz. Kredi kartı, havale ya da Western Union'la ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ürününüzü PTT Kargoyla yolluyoruz ve size takip numarası bildiriyoruz. 

Daha yüksek meblalarda daha avantajlı ihracat fiyatlarıyla ihracat yaparak farklı taşıma araçları ile gönderi yapıyoruz.Sitemizden ürünleri seçiniz ve havale ile ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayınız. Mail ya da whatsapp üzerinden avantajlı fiyatlar size gönderiyoruz. Satın alımı gerçekleştirmeye karar verdiğinizde İhracat normları üzerinden ticaretimiz gerçekleştiriyoruz.

İsme Özel ürünler için, hediye ya da kendinize alacağınız çok özel ürünleri  www.toweltr.com den uluslararası kargo imkanları alabilirsiniz. Avrupa'nın 22 ülkesine ücretsiz kargo imkanı ile isme özel ürünleri bu sayfadan alabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi almak için 0533 488 05 66  nodan  whatsapp ile ya da info@bursahatirasi.com'dan  mail ile irtibata geçebilirsiniz.

 

You can contact in English

You can order from all over the World. We can deliver to Europe and Amerika once in a week and in 15 days period to other continents. We deliver orders less then 30 kg. with PTT Kargo  and also can export and deliver with other ways . Our export prices are better then you see.

Please just contact with us from Whatsapp +90 533 4880566 or mail to info@bursahatirasi.com
 You can also order name embroidered personalized towels, personalized bathrobes from www.toweltr.com

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır